Göz altı torbaları için termojel nasıl kullanılır

göz altı torbaları termojel

Termojel birçok farklı amaca yönelik olarak pratik kullanım olanağı sağlayan bir üründür. Göz altı torbaları dahil, pek çok sağlık sorununun giderilmesinde destek sağladığı gibi, uzu süre soğuk kalmasını istediğiniz yiyecek ve içecekleri de soğuk jel torbaları sayesinde uzun süre soğuk bir şekilde muhafaza edebilir gün boyu serinliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Soğuk jel ayrıca yorgunluk sebebiyle oluşan göz altı torbalarının bakımı sırasında da güvenle kullanılan bir üründür. Buzlukta bekletilerek ihtiyaç halinde uygulama bölgesine bir bez veya orijinal kılıfıyla temas ettirildiği takdirde bölgede serinleme sağlayarak oluşan şişliklerin kısa sürede giderilmesini sağlar. Ebatlarının küçük olması sebebiyle kolayca muhafaza edilebilen ve taşınabilen jel paketleri oldukça farklı alanlarda yarar sağlayan bir üründür.

Göz altı torbaları haricinde Termo Jel Başka Hangi Amaçlara Yönelik Olarak Kullanılır?

Soğuk jel paketlerinin en önemli özelliği, bileşiminde bulunan maddelerin yapıları sebebiyle uzun süre soğukluğunu koruyabilmesidir. Bu özelliği de ürünün birçok farklı alanda kullanılabilmesini olanaklı kılmaktadır. Soğuk jel göz altı torbalarının bakımı dışında,

  • Diş ağrısı
  • Baş ağrısı
  • Küçük ezilme ve burkulmalar
  • Yüksek ateş
  • Burun kanaması
  • Böcek sokmaları sonrası oluşan şişmeler
  • İskelet-kas yaralanmalarından kaynaklanan ağrıların giderilmesinde güvenle kullanılabilir.

Buzdolabının buzluk kısmında 6 ila 8 saat bekletildikten sonra kullanıma hazır halde yanınızda bulundurabileceğiniz soğuk jel paketleri, stres ve yorgunluğa bağlı olarak ortaya çıkan gözaltı torbalanmalarını da kısa sürede gidererek estetik kayıpların önlenmesine katkı sağlar.