Jel paketiyle kola gazlı içecek nasıl soğuk kalır

kola gazlı içecek termojel

Kola gazlı içecekler soğuk içilmediği takdirde beklenen keyfin alınamadığı içecekler arasındadır. Özellikle kamp, piknik gibi yerlere gidildiğinde veya araçla yolculuk yapıldığında soğuk içeceklerin serinletici etkisinden yararlanmak herkesin ihtiyaç duyacağı bir şeydir. Soğuk ve sıcak kullanıma uygun olarak üretilen termojel kompres ürünleri, bu tür ihtiyaçlarınızı karşılamanıza da olanak sağlayarak farklı kullanım alanlarında pratik yararlar elde etmenizi olanaklı kılar.

Soğuk kompres jeller, mavi jel torbası diye de sıkça internet ortamında aranan kolayca kullanıma hazırlanabilen ve ekstra hiçbir işleme gerek duymayan mükemmel ötesi ürünlerdir. Kullanmadan önce yaklaşık 6 saat buzlukta bekletmeniz halinde soğuk olarak tüketmekten keyif aldığınız kola gazlı içecekler grubundaki sıvı tüketim maddelerini uzun süre soğuk olarak tüketebilirsiniz.

Soğuk TermoJel, kola gazlı içecek dışında başka nerelerde kullanılır?

Soğuk jel, pratik kullanıma oldukça uygun bir ürün çeşididir. Yiyecek ve içeceklerin soğutulmasına katkı sağlayan jeller, yaşadığınız bazı sağlık sorunlarında da güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

  • Baş ağrıları
  • Diş ve diş eti ağrıları
  • Ateş yükselmesi
  • Böcek sokmaları sonucunda oluşan şişlikler
  • Küçük çaplı ezilme ve burkulmalar soğuk jel kompresi kullanabileceğiniz alanlardır.

Soğuk termo jelin kullanıma hazır halde bulunması için ihtiyaç duyulmayan zamanlarda buzlukta saklanması ve kullanım sırasında cilde uygulanacaksa 20’şer dakikalık aralarla kullanımına özen gösterilmelidir.

Ancak kola/gazlı içecekler soğutulacaksa dilediğiniz kadar bekletebilir, içeceklerinizi gün boyu soğuk olarak tüketebilirsiniz. Soğuk jel her kullanım sonrasında buzlukta muhafaza edildiğinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bir üründür.